Знімок екрана 2020-02-26 о 17.58.45.png
        ВИ ПРОЯВИЛИ БАЖАННЯ ПРИДБАТИ АВТОМОБІЛЬ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ - зв'яжіться з нашими або залиште заявку і наш  менеджера звяжиться з Вами та отримайте безкоштовну консультацію, підбір та розрахунок бажаного авто по вашим критеріям.
       Після підбору і прорахунку автомобіля ви приходите до нас в офіс і укладається договір про участь в аукціоні. На банківський рахунок нашої компанії ви вносите "Гарантійний депозит" - 500$  який гарантує що після виграшу автомобіля на аукціоні ви оплатите свою покупку і в подальшому "Гарантійний депозит" залишається, як оплата наших послуг. До виграшу автомобіля на аукціоні ви в будь який момент можете розірвати договір і отримати назад свій  "Гарантійний депозит"  без будь яких комісій
       

press to zoom

press to zoom
1/1

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3
    
    Переходимо до торгів авто на аукціоні - за допомогою наших експертів перед покупкою перевіряється стан і історія  транспортного засобу  через Carfax/Autocheck, також перевіряється продавець,  історія продажів на аукціоні. Після перевірок ми виходимо на аукціон  на торги для покупки  авто.
    Після виграшу автомобіля на аукціоні робимо вам INVOIСЕ - (рахунок- фактура) в якому буде вказано.
   1.ціна авто,
   2.аукціонний збір,
 3.доставка  в США до порта  та  доставка по морю в   Клайпеда (Литва) або Одеса (Україна) .
INVOIСЕ  оплачується безпосередньо в США і проводиться лише через систему SWIFT у будь-якому банку України до двох робочих днів.
 
 
    
         Після оплати INVOIСЕ автомобіль евакуатором доставляється до найближчого порта відправлення. Протягом 10 днів авто оформляється на експорт і завантажується в контейнер (3 або 4 авто в залежності від габаритів ) і переходить зі складу в термінал для погрузки на корабель.
  Перед погрузкою ви отримуєте додаткові фотографії вашого автомобіля і також номер контейнера, назву транспортної лінії, назву судна і дату прибуття.
   А також за номером контейнера ви зможете відстежувати рух корабля по маршруту

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

press to zoom

press to zoom
1/1

    Протягом 25 - 35 днів судно приходить в порт призначення  Клайпеда (Литва) або Одеса (Україна)
     Контейнер приймає і відкриває наш портовий експедитор, оформляє документи і підготовлює автомобіль до відправки в Україну. Якщо це Одеса то для розмитнення. Наші брокери готують електронну декларацію для розмитнення автомобіля і передають на митницю. Ви йдете в банк і оплачуєте за розмитнення авто, після цього автовозом або евакуатором здійснюється доставка транспортного засобу через українсько-польський кордон на Галицьку митницю в м.Городок  Львівська область (Україна), якщо це покупка через Клайпеду (Литва). Якщо доставка через Одесу (Україна) авто відправляється до Львова
    Після прибуття автомобіля у Львів при бажанні власника ми ремонтуємо автомобіль, сертифікуємо та допомагаємо в постановці на облік